رسانه سازباز TV

شما هم می توانید مانند کارشناسان مجموعه سازباز و با دوربین خود یک فیلم بررسی ساز (Review) تهیه کرده و برای ما ارسال کنید. ما ویدیو های ارسالی را به اشتراک گذاشته و به دیده شدن شما کمک می کنیم. ضمناً با این کار حساب کاربری خود را در سازباز ارتقا داده و از امکانات ویژه سازباز برخوردار می شوید.
instagram
telegram
facebook
linkedin

در راستای فعالیت های محتوا محور مجموعه سازباز پیرامون ساز و ادوات موسیقی و تهیه ویدیو های کارشناسی برای آشنایی بیشتر مردم با ویژگی های هر ساز، سازباز در صدد راه اندازی رسانه خود به نام سازباز TV برآمده، تا علاوه بر کارشناسان مجموعه، کلیه نوازندگان و هنرمندان کشور نیز بتوانند تجربیات خود از نوازندگی با ساز های موجود در بازار را به اشتراک بگذارند. لذا سازباز از همه نوازندگان و هنرمندان کشور دعوت می نماید تا ویدیو های ضبط شده خود را با رعایت محتوای زیر برای رسانه سازباز TV ارسال نمایند:

معرفی خودتان

معرفی ساز و مدل آن، سازنده و مهر آن

نوازندگی با ساز (نهایتاً ۲ دقیقه)

توضیح درباره ساز نواخته شده و نقد و بررسی آن (توضیح درباره صنعت ساز، صدا، ویژگی های مثبت و منفی و …)

مراحل ثبت ویدیو کاربران در سازباز TV

۴.

به اشتراک گذاری ویدیو

ویدیو ارسالی در سایت سازباز و کلیه رسانه‌های آن از جمله سازباز TV، صفحه محصول، آپارات و شبکه‌های اجتماعی بارگذاری می‌شود و  به رویت همگان می‌رسد.

۳.

بررسی ویدیو

ویدیو ارسالی توسط کارشناسان سازباز از لحاظ فنی و محتوایی بررسی می‌شود و در صورت تایید ادامه فرآیند طی می‌شود.

۲.

پر کردن فرم و آپلود ویدیو

پس از پر کردن فرم زیر بصورت کامل، ویدیو خود را که حجم آن کمتر از ۲۰۰ مگابایت بوده و با فرمت mp4 می‌باشد را آپلود نمایید.

۱.

تهیه ویدیو بررسی ساز

عبارت است از یک ویدیو که توسط دوربین عکاسی یا دوربین تلفن شخصی شما ضبط شده و حاوی محتوای ذکر شده در بالا می‌باشد.

    بارگذاری ویدیو

    نمونه ویدیوهای ارسالی کاربران سازباز