خدمتی جدید از سازباز

ایزی‌پی در سازباز

ما در سازباز در تلاشیم تا همیشه شما بهترین تجربه خرید را داشته باشید. به همین دلیل کاری کردیم تا شما بتونید قسطی هم ساز بخرید. اما چطور باید ساز قسطی خرید کنیم؟ یکی از روش ها که خرید اقساطی ساز خود سازباز هست و دیگری هم ایزی پی که قطعا میشناسیدش.

ما با یکی از معتبر ترین شرکت های خرید اقساطی، یعنی ایزی‌پی، شروع به همکاری کردیم و از این به بعد شما می‌تونید قسطی هم ساز خودتون رو تهیه کنید.

درگاه پرداخت اعتباری ایزی‌پی

جهت انجام خرید اعتباری یا اقساطی، کاربر پس از تکمیل سبد خرید، و در مرحله پرداخت، درگاه پرداخت اعتباری ایزی‌پی را انتخاب می‌کند.

دریافت اپلیکیشن ایزی‌پی

تنوع کالاها

امکان خرید تمامی محصولات موجود در سایت به صورت اقساطی، با دریافت اعتبار غیر حضوری، بدون ضامن، بدون پیش‌پرداخت، با استفاده از یک برگ چک، و تنها با پرداخت کارمزد ۲ درصد در ماه است.

کاربر می‌تواند با استفاده از اعتباری تا سقف پنج میلیون تومان، محصولات مورد نیازش را خریداری کند. یک ماه بعد، مبالغی که خریداری کرده است را با ایزی‌پی تسویه کرده و دوباره اعتبارش شارژ می‌شود. اعتبار خرید ایزی‌پی بدون کارمزد بوده و دریافت آن به‌صورت غیر حضوری انجام می‌شود.

اطلاعات بیشتر

روش استفاده

هنگام پرداخت، پس از انتخاب درگاه ایزی‌پی، ابتدا با شماره موبایلی که به اسم خودمان است وارد ایزی‌پی می‌شویم، سپس پرونده خرید اقساطی یا اعتباری‌مان را، تا سقف ۲۰ میلیون تومان، ایجاد کرده و خریدمان را تکمیل می‌کنیم. ایزی‌پی دوباره ما را به سایت فروشگاه متصل نموده و خریدمان را نهایی می‌کند.